KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ OVIS ELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁS

Nézzétek milyen ügyesek vagyunk! A két tanítási nyelvű osztályba lészülő ovisok sok izgalmas feladatot oldottak meg az előző foglalkozáson. Január 27-én ismét várják őkez a tanító nénik sok szeretettel!

GYÜMÖLCSÖS ÓRA

'One apple a day keeps the doctor away', azaz "Minden nap egy alma az orvost távol tartja". jeligére a Selyem utcai épületbe járó 1.a osztály napjai a gyümölcsökről szóltak.Tanultak mondókákat a gyümölcsökről,készítettek rajzórán almanyomda képeket,gyümölcskosár puzzle képet,technika órán sógyurma gyümölcsöket.
Volt gyümölcsfelismerő feladat tapogatás,szaglás útján,gyümölcssaláta kóstolás,amihez az alapanyagot a piacon vásárolták meg.
Tették mindezeket angolul, hiszen ők angol-magyar két tanítási nyelvű osztályba járnak.
A játékos tanuláson túl így az egészség megőrzéséről is szóltak ezek a napok,ami ebben a vírusos időszakban különösen fontos!

TÖK BULI

Selyem utcai épületünkben minden osztály megtartotta a jó hangulatú Tök bulit.